BOKSERKI MĘSKIE KRÓTKIE Z JONAMI SREBRA HASTER

Nowy produkt

BOKSERKI MĘSKIE HASTER - ADVENTURE - BEZSZWOWE Z JONAMI SREBRA

05-301

Bokserki męskie ADVENTURE.

Więcej szczegółów

400 Przedmioty

34,99 zł brutto

Więcej informacji

BOKSERKI MĘSKIE HASTER - ADVENTURE - BEZSZWOWE Z JONAMI SREBRA

05-301

Bokserki męskie ADVENTURE.

Dzięki wykorzystaniu mikrowłókien z jonami srebra bielizna niweluje brzydki zapach oraz działa antybakteryjnie.

Dziurki Microclima o różnym stopniu wentylacji zostały dopasowane tak, aby zmaksymalizować komfort noszenia.INNOWACYJNA BIELIZNA SPORTOWA.

DOSKONAŁA WENTYLACJA I OCHRONA ANTYBAKERYJNA.Przedstawiamy nową kolekcję bielizny sportowej ADVENTURE, w której wykorzystano innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalające na umieszczenie dziurek w odpowiednich partiach bielizny. Zaawansowana technologia gwarantuje trwałość, czyli dziurki po nałożeniu bielizny nie rozrywają się.

Taki design zapewnia nowe, oryginalne w skali światowej walory, a mianowicie doskonałą wentylację podczas użytkowania.Bokserki zostały wykonane w technologii bezszwowejz wykorzystaniem mikrowłókna z jonami srebra, które skutecznie niwelują rozwój bakterii na skórze. Proces działania ochrony antybakteryjnej jest trwały; jony srebra nie wypierają sięgdyż są wprowadzone w sam rdzeń włókna. Jest to najskuteczniejsza ochrona antybakteryjna dostępna aktualnie na rynku technicznej bielizny sportowej. Trwała świeżość nawet podczas intensywnego użytkowania.

Środowisko dziurek microclima daje optymalny poziom przewiewności.Powietrze dochodzi do skóry i wzmaga proces skutecznego odprowadzania potu ze skóry. Taki kształt nowej kolekcji otwiera nowe perspektywy – umożliwia swobodne wykorzystania bielizny nawet podczas słonecznej, wysokiej temperatury. Jest to niewątpliwy postęp w produkcji bielizny sportowej.UWAGA!!

PRODUKT POLSKI

Kupując ten produkt przyczyniasz się do rozwoju polskiej gospodarki i dajesz pracę innym.